U Srpskoj rođeno 13 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 13 beba, osam djevojčica i pet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U Srpskoj rođeno 13 beba

Sedam beba rođeno je u Gradišci, dvije u Banjaluci, a po jedna beba u Prijedoru, Istočnom Sarajevu, Doboju i Trebinju.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci djevojčica i dječak, u Prijedoru i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Doboju i Trebinju po jedan dječak.

Poroda nije bilo u Zvorniku, Foči, Bijeljini i Nevesinju. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA