Ovo odlikovanje Mićić je dobio kao znak priznanja za veliku ljubav, nesebično zalaganje i aktivno učešće u životu Crkve na prostoru Eparhije zvorničko-tuzlanske, navodi se u saopštenju Administrativne službe opštine Bijeljina.
"Orden Svetog Save je velika čast, a za mene predstavlja obavezu i podstrek da nastavim sa radom na poboljšanju uslova djelovanja Crkve u našoj opštini", rekao je Mićić.
On je dodao da ovaj orden predstavlja i priznanje Adminstrativnoj službi ove opštine za trud i saradnju koja je ostvarena sa Srpskom pravoslavnom crkvom i za zajednički rad na duhovnom razvoju srpskog naroda Semberije.
Foto: sobijeljina
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
3 BDT (loguj se da preuzmeš)


