Načelnik opštine odlikovan Ordenom Svetog Save

Sinod Srpske pravoslavne crkve je, na prijedlog Njegovog preosveštenstva episkopa zvorničko-tuzlanskog Vasilija, odlikovao načelnika opštine Bijeljina Miću Mićića Ordenom Svetog Save drugog reda.

Načelnik opštine odlikovan Ordenom Svetog Save

Ovo odlikovanje Mićić je dobio kao znak priznanja za veliku ljubav, nesebično zalaganje i aktivno učešće u životu Crkve na prostoru Eparhije zvorničko-tuzlanske, navodi se u saopštenju Administrativne službe opštine Bijeljina.

"Orden Svetog Save je velika čast, a za mene predstavlja obavezu i podstrek da nastavim sa radom na poboljšanju uslova djelovanja Crkve u našoj opštini", rekao je Mićić.

On je dodao da ovaj orden predstavlja i priznanje Adminstrativnoj službi ove opštine za trud i saradnju koja je ostvarena sa Srpskom pravoslavnom crkvom i za zajednički rad na duhovnom razvoju srpskog naroda Semberije.

Foto: sobijeljina

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.