Prodaja nekretnina 790

  • Prvo skuplje
Republika Srpska ×
  • 814
2.667 KM/m² 120.000 KM
Stan (45.25m2) u Bijeljini, Ul. beogradska

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 715
2.661 KM/m² 165.000 KM
Stan (62m2) u Bijeljini , Ul. Beogradska

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 709
  • 8
Po dogovoru
Kuća / Bijeljina

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 7088
  • 8
634 KM/m² 253.500 KM
Na prodaju kuća u naselju Pet Jezera(Bijeljina)

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
  • 1078
  • 8
3.026 KM/m² 115.000 KM
Namješten stan 38 m2- Bijeljina

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 2577
  • 3
2.500 KM/m² 105.000 KM
Stan kod Auto - Moto društva Bijeljina

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 6508
  • 12
2.333 KM/m² 168.000 KM
Na prodaju trosoban namješten stan 72m2 u Bijeljini

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 348
  • 3
Po dogovoru
IZDAJEM LOKAL U STROGOM CENTRU BIJELJINe

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 6428
24.000 KM
HITNO Plac u Dvorovima 2.790m2

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 8021
  • 9
1.848 KM/m² 122.000 KM
Na prodaju namješten trosoban stan 66m2 u BN

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 3047
Po dogovoru
  • 8096
  • 7
Po dogovoru
Na prodaju stan od 61m2 u strogom centru Bijeljine

rotate_left prije 3 meseca, Bijeljina

  • 1144
  • 6
2.200 KM
Stan na prodaju 39 m2 Račanska

schedule prije 3 meseca, Bijeljina

  • 1777
  • 6
2.300 KM
Stan na prodaju u centru Bijeljine, 56m2

schedule prije 3 meseca, Bijeljina

  • 11972
  • 7
30.000 KM
Vikendica u Medjasima

rotate_left prije 3 meseca, Bijeljina

  • 307
Po dogovoru
Izdajem lokal u strogom centru Bijeljine

schedule prije 3 meseca, Bijeljina

Oglasi od 192 - 208 od 790

Tražiš turistički smještaj u Bijeljini?

Pogledaj ponudu smještaja