Izdavanje nekretnina 1333

Bijeljina ×
  • 674
  • 5
250 KM
Izdaje se lokal u Bijeljini

schedule prije 1 mesec, Bijeljina

  • 439
Po dogovoru
  • 8585
  • 11
2.241 KM/m² 130.000 KM
Na prodaju namješten stan od 58m2 u Bijeljini

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

  • 14119
  • 4
Po dogovoru
Na prodaju garsonjera 28m2 u izgradnji u Bijeljini

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
  • 5240
  • 10
2.000 KM/m² 156.000 KM
Na prodaju namješten trosoban stan 78 u BN

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

  • 19339
  • 8
Po dogovoru
Na prodaju kuća 200m2 u Bijeljini

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

  • 2627
  • 6
Po dogovoru
IZDAJEM ILI PRODAJEM LOKAL (CENTAR GRADA)

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

  • 10570
  • 6
1.118 KM/m² 95.000 KM
Prodajem kuću u Popovima

rotate_left prije 1 mesec, Bijeljina

  • 3565
  • 11
500 KM
Izdajem nov namješten stan u Bijeljini

schedule prije 1 mesec, Bijeljina

  • 247
350 KM
Potražujem kuću

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 590
  • 9
600 KM
Izdajem stan 65m2

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 5235
  • 11
40 KM/m² 200.000 KM
Plac 5000m2 - sva infrastruktura, asfalt - Bijeljina

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 3792
  • 6
220 KM
Izdajem stan u Bijeljini

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 1454
  • 5
Izdavanje namjestenog stana u centru grada,manji dvosoban

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 963
  • 7
300 KM
Izdajem stan

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 6486
  • 12
2.333 KM/m² 168.000 KM
Na prodaju trosoban namješten stan 72m2 u Bijeljini

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

Oglasi od 128 - 144 od 1333

Tražiš turistički smještaj u Bijeljini?

Pogledaj ponudu smještaja