Savska regata: Trasu od 25 kilometara prešlo 220 plovila

Učesnici "Savske regate" u Bijeljini uspješno su isplovili trasu od 25 kilometara i na cilj u Rači stiglo je 220 plovila, rekla je Srni direktor gradske Turističke organizacije Jasmina Abdulahagić.

Savska regata: Trasu od 25 kilometara prešlo 220 plovila
FOTO: Srna

Nikad bolje - prenijela je ona komentare učesnika koji su na regatu Savom kroz Semberiju stigli i iz susjednog distrikta Brčko i iz Srbije.

Plovidba je počela u 10.00 časova, sva plovila stigla su na cilj do 16 časova, a druženje je nastavljeno na kopnu.

S obzirom da je na svakom plovilu bilo između sedam i 10 učesnika i da ima splavova i sa 30 ljudi, procjenjuje se da je na vodi bilo najmanje 2.000 ljudi.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Oblačno
  • 04:00

    Kiša
    4°C
  • 07:00

    Kiša
    3°C
  • 10:00

    Snijeg
    2°C
Oblačno
Vodostaji rijeka u Semberiji
Drina Radalj

46 cm

Promjena: -7cm

Sava Jamena

279 cm

Promjena: 0cm

Podaci ažurirani: 02. Jan 2026. 19:00

BDBOX oglasi SVI OGLASI

BDBOX klub SVE TEME